Choď na obsah Choď na menu
 


Obrázok Kakashi Hatake

Meno: Kakashi Hatake

Rasa: Človek

Fakulta: Fakulta Vlka

O jeho povahe: Kakashi je všímavý, je s ním haluz ale väčšinou je samotár a moc neprejavuje city/ teda aspoň sa snaží/ ku všetkým je úprimný a vie byt aj priateľ väčšinu  času ale trávi sam ...je flegmatik a málokedy sa pre niečo nadchne. Ale svojim spôsobom z neho vyžaruje niečo upokojujúce a krásne xD.

O jeho minulosti:

Tak ako jeho otec, aj Kakashi bol odmalička úžasný ninja. Vo svojich 5. rokoch úspešne vyštudoval ninjovskú akadémiu a v 6. rokoch už dosiahol hodnosť Chunnina. O pár rokov bol však jeho otec zatratený vlastnou dedinou, pretože zachránil svojich priateľov miesto toho, aby splnil misiu. Zavrhovaný všetkými, dokonca aj tými, ktorých zachránil, spáchal Kakashiho otec samovraždu. Po tejto udalosti sa Kakashi stal hotovým príkladom ninju.

Pravidlo, že zaručenie pozitívneho výsledku misie je dôležitejšie ako byť dobrým členom tímu z neho spravilo arogantného,a premýšlajúceho človeka. Kakashi bol členom tímu Minato spolu s liečiteľkou Rin, Uchiha Obitom a učiteľom Namikaze Minatom, ktorý sa neskôr stal 4. Hokagem. V 13. rokoch dosiahol Kakashi hodnosť Jonina..

Roky po tejto udalosti sa Kakashi stal členom ANBU a vodcom squadu. Nie je známe, prečo alebo kvôli čomu Kakashi opustil ANBU, ale stále nosí svoje rukavice, charakteristické pre uniformy členov ANBU.  

Kakashi sa stal veliteľom Tímu 7, v ktorom boli Uzumaki Naruto, Haruno Sakura a Uchiha Sasuke. Po rozpade tímu 7 sa stal členom nového tímu, ktorý dostal jeho meno. NA tréning prichádza zo zásady neskoro a vždy si vymyslí nejakú stupidnú cýhovorku. - Tím Kakashi. Vďaka svojmu Sharinganu ovláda veľmi veľa techník a tiež dokáže okopírovať každú, ktorú videl.  Je povestný tým, že v každej situácii číta knihy neprístupné deťom. Zvláštnosť Kakashiho je  že stále nosí na tvári masku a nikdy nikto envidel jeho pravú tvár.